MONITOR 27” LED LS27DG302EUXEN SAMSUNG
SKU: 651874
Samsung
  • Τύπος συσκευής: Οθόνη
  • Διαγώνιος οθόνης ( ίντσες ): 27
  • Αριθμός pixels: 1920 x 1080
  • Ρυθμός ανανέωσης ( HZ ): 180
Gaming Monitor 27” Samsung Odyssey G3 LS27DG302EUXEN για gaming χωρίς όρια και άψογα ομαλή αναπαραγωγή με γρήγορο ρυθμό ανανέωσης180 Hz! Με χρόνο απόκρισης 1ms, κάθε κίνηση μετράει. Τα pixel της οθόνης αλλάζουν χρώματα με σχεδόν άμεση απόκριση, επιτρέποντας τη ροή της γρήγορης δράσης να κυλήσει ομαλά με ρεαλιστική ακρίβεια. Ο ρυθμός ανανέωσης 180Hz εξαλείφει την καθυστέρηση και τη θολότητα κίνησης για συναρπαστικό gameplay με ομαλή δράση.
Διαθεσιμότητα:
Σε απόθεμα (Διαθέσιμο)
189,00
Σε απόθεμα (Διαθέσιμο)
Δυνατότητα άτοκων δόσεων για πληρωμή με κάρτα:
194,45 για 2 προϊόντα
Επισκόπηση
  • Τύπος συσκευής: Οθόνη
  • Αριθμός pixels: 1920 x 1080
  • Ρυθμός ανανέωσης ( HZ ): 180
  • Τεχνολογία οθόνης: VA
  • Ανάλυση οθόνης: FULL HD
  • Φορμά εικόνας: 16:9
  • Χρόνος απόκρισης: 1ms
  • Τύπος συσκευής: FLAT
  • Φωτεινότητα εικόνας: 250cd/㎡
  • HDMI: 1
  • DisplayPort: 1
  • USB Type A: 1
  • Θύρα ακουστικών: 1
  • sRGB: 95%
  • Tilt (-5.0°(±2.0°) ~ 20.0°(±2.0°))
  • Swivel (-15.0°(±2.0°) ~ 15.0°(±2.0°))
  • Pivot (-2.0°(±2.0°) ~ 92.0°(±2.0°))
  • Height Adjustment (120.0 ± 5.0 mm)